Tepe Home

Tepe Home Yeni Sezon Oturma Grupları

Salonunuzdaki koltukları değiştirmeye mi karar verdiniz? Yeni modeller bakıyorsanız, bir de Tepe Home mağazalarına göz atmanızı öneriyoruz. Klasik, modern, avangart, country ve daha birçok farklı tarz seçeneği sunan Tepe Home yeni sezon oturma grupları arasından seçtiğimiz bazı modelleri sizler için derledik…

tepe-home-yeni-sezon-koltuk-gruplari-

Şık ve zarif tarzı ile modern bir salon dekorasyonuna harika bir uyum sağlayacağını düşündüğümüz Normal oturma grubu, Tepe Home yeni sezon oturma grupları arasında yerini alıyor. Kadife kumaşı ile sofistike bir görünüme sahip olan bu takım, 2 adet 3’lü ve 1 adet tekli koltuktan oluşuyor.

tepe-home-yeni-sezon-koltuk-gruplari-2

İki farklı rengi bir araya getiren Alba oturma grubu, pembe ve kahverenginin şık bir uyumunu yansıtıyor. Modern tarzı ile salon dekorasyonunuza şık bir doku kazandıracak bu takımı, farklı tasarım kırlentler ile birlikte kullanabilirsiniz.

tepe-home-yeni-sezon-koltuk-gruplari-3

adını Moda kenti Milano’dan alan Milano oturma grubu, Tepe Home yeni sezon oturma grupları arasında yer alıyor. Rahat ve kullanışlı tarzı ile salon ve oturma odalarınız için tercih edebileceğiniz bir takım.

tepe-home-yeni-sezon-koltuk-gruplari-4

Kadife dokusunu sevenler için Tepe Home mağazalarında çok sayıda seçenek var, Polka oturma grubu da onlardan biri. Şık dokusu ve sofistike renk tasarımı ile modern salon dekorasyonunuza uyum sağlayacak.

tepe-home-yeni-sezon-koltuk-gruplari-5

Oturma gruplarında, son yıllarda iki farklı rengin kullanılması oldukça trend. Nancy oturma grubunda da bunu görebiliyoruz. Şık zımba detayları ve modern görünümü ile, salonunuzda tercih edebileceğiniz bir takım.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir