stüdyo daire

Stüdyo Daire İçinde Yatak Odası Nasıl Yapılır?

Yatağınızın stüdyo dairenize hakim olmasını istemiyorsanız, uyku alanınızı ayırmak için bu seçeneklerden birini deneyin.

Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız, yüksek emlak fiyatlarından haberiniz var demektir. Bazen en ekonomik yaşam seçeneği, klasik bir stüdyo daireyi kiralamaktır. Ancak tek bir odada yaşamak, mahremiyetin etrafında odaklanmış ana sorundur. Tek odalı bir yaşam alanında, gerçek bir yatak odasına sahip olmayı zorlaştırabiliyor. Ancak yaratıcı bir tarz ile, ihtiyaç duyduğunuz huzura ulaşan özel bir yatak alanı yaratmak mümkündür.

Kumaş Örtüleri Deneyin

studyo-daire-dekorasyon-fikirleri-4

Kumaş bir bölücü, bir stüdyo dairede yatak alanını sınırlamak için belki de en ekonomik çözümdür. Aynı zamanda, çoğu insanın kendi başına ya da bir arkadaşının yardımıyla yapabileceği bir seçenektir.

 

Tahta Bölmeler

studyo-daire-dekorasyon-fikirleri-3

Stüdyo dairenizde  bir yatak odası oluşturmak için bir duvar inşa etmeniz mümkün olmayabilir, ancak bir duvarın işlevini taklit edecek çözümlerden yararlanabilirsiniz. Ahşap bölmelerden yapacağınız bir duvar, yatak bölümü için bir alanı sınırlandırmanızı sağlar.

Raf Üniteleri

studyo-daire-dekorasyon-fikirleri-2

Büyük ve açık bir kitaplık; bir stüdyo dairede, yatak odası alanı için doğal bir bölme işlevi görür. Raflarda renkli ve dekoratif obje ve kitaplar kullanarak ustaca düzenleyebilirsiniz.

Katlanır Yataklar

studyo-daire-dekorasyon-fikirleri-

Dekorasyon dünyasındaki tasarım seçenekleri, her geçen gün daha iyiye gidiyor. Katlanabilir duvar yatakları, stüdyo daireler için harika bir seçenektir. Gündüzleri duvarın içine katlanır; size de sosyalleşmek ve gün içinde evde daha rahat etmek için alan bırakır.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir