siyah-duvar-rengi-dekorasyonu-6

Siyah Renk Duvar Boyası İle Dekorasyon

Dekorasyon dünyasında bazı renkler, bir trend olup bir düşüş gösteriyor ve siyah, bunun en iyi örneklerinden biri. Birkaç yıl önce yatak odanızın duvarlarında siyah rengi tercih etmek, asi bir genç odası görünümü yaratabilirdi; ancak şimdilerde siyah renk duvar boyası ile; derinliğin ve şıklığı bir odaya getirildiğini görüyoruz. Ancak, duvarlarda siyah rengi kullanırken; karamsar ve iç karartıcı bir görünüm oluşturmamak için dikkatli olmakta yarar var. Bu noktada, siyah ile birlikte kullanılacak rengin doğru seçilmesi oldukça önemli. Peki, hangi renkler siyah ile iyi bir ikili olurlar? Doğru seçimler için yazımızın devamına göz atın…

Koyu Gri İyi Bir Seçimdir

siyah-duvar-rengi-dekorasyonu-5

Siyah rengini, ona yakın bir renk ile bir arada kullanmak, evinizin duvarlarında zengin ve katmanlı bir his yaratır. Koyu gri; dramatik ve karanlık bir görüntü yaratmadan siyah kırmanın iyi bir yoludur.

Ahşap İle Birlikte Kullanın

siyah-duvar-rengi-dekorasyonu-4

Siyah, ahşap mobilyalar ile iyi eşleşir. Huş ağacı ile zamansız ve hafif bir siyah kombinasyonu, harika bir şekilde modern görünür.

Sıcak Renkli Metaller

siyah-duvar-rengi-dekorasyonu-3

Pirinç ve siyah bir arada kullanmak, akıllı bir tercih tir. Her iki renk de zengin bir görünüme sahip. Metalin parlayan kalitesi, siyahın kullanımında harikalar yaratır.

Yumuşak Kırmızı

siyah-duvar-rengi-dekorasyonu-2

Siyah ile birlikte kullanılan parlak kırmızılar, 1980’li yılların güçlü etkisini yansıtır. Ancak, siyah daha yumuşak kırmızılarla kullanarak, daha sıcak bir ortam yaratabilirsiniz.

Vazgeçilmez İkili: Siyah ve Beyaz

siyah-duvar-rengi-dekorasyonu-

Siyah ve beyaz, klasik bir eşleşmedir ve hala işe yarıyor. Beyaz, siyah bir zeminle birlikte kullanıldığında, son derece canlı ve şık görünür.

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir