siyah-beyaz-banyo-dekorasyonu-4

Siyah Beyaz Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Banyoda siyah ve beyaz kombinasyonu, bir trend değildir; bu ikili, 100 yıldan daha uzun bir süredir dekorasyon dünyasındaki gücünü kanıtlıyor. Aslında günümüzde  popüler olan siyah-beyaz çini desenlerinin çoğu, Viktorya dönemine kadar uzanmaktadır. Beyaz renkli lavabo, tuvalet ve küvetler için en yaygın seçim, siyah ile şık bir karşıtlık yaratmaktır. Modern, geleneksel ya da avangard; siyah ve beyaz banyoda her zaman işe yarar!

Siyah Fayanslar İle Başlayın

siyah-beyaz-banyo-dekorasyonu-5

Banyonuzda desenli siyah fayanslar; pirinç aplikler, beyaz makyaj masası ve şık aynalar ile buluşmak için güzel bir zemin sağlar. Dilerseniz fayans yerine, grafik desenli suya dayanıklı duvar kağıtlarını da tercih edebilirsiniz.

Renk Bloklarını Kullanın

siyah-beyaz-banyo-dekorasyonu-3

Banyonuzda geniş siyah ve beyaz detaylar kullanarak, savaş ve barışın dengesini sağlar. Renk bloklarını, banyonuzda dikkatli kullanın. Uzun, beyaz bir banyo tezgahı ve duşakabinde siyah fayans bloğu, iyi bir ikili olabilir.

Zemin Kaplamasını Duvarla Birleştirin

siyah-beyaz-banyo-dekorasyonu-2

Banyonuzun zemininde kullandığınız karoları, banyo duvarlarından birine uzatın. Bir çizgi halinde uzanan karolar, banyoda siyah beyaz kombinasyonu yaratmak için iyi bir seçim olacak. Bu strateji, banyonuzda sofistike bir etki yaratır.

Beyaz Zeminde Keskin Siyah Vurgular

siyah-beyaz-banyo-dekorasyonu-

Beyaz lavabo ya da küvette siyah çizgi detayları; banyonuzda hoş bir kombinasyon yaratmak için iyi bir seçim olacak. Mat siyah musluklar; ışık fikstürü, duş perdesi askısı gibi detaylar, beyaz banyonuza güçlü siyah vurgular ekler.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir