sari-kullanilan-modern-dekorasyon-ornekleri3

Sarı Kullanılan Modern Dekorasyon Örnekleri

Sarı renk tonları, son yılların modern ev dekorasyonlarının başında gelmektedir. Modern, minimal ve tarz bir görünüme sahip olan ev dekorasyonunda klasikleşen renk tonları bir kenara bırakılıyor. Sarı, gri, siyah ve beyaz renk seçenekleri, dekorasyonun en önemli renkleri arasında yer alarak bir arada kullanılıyor.

sari-kullanilan-modern-dekorasyon-ornekleriSarı tonlar, evin tüm odalarında yer alan mobilya, aksesuar ve detaylarda yer alarak kendini gösteriyor. Dekorasyonun en modern hali olan sarı, sade ve feminen renk tonları ile bir arada kullanılıyor. Gri, lacivert, siyah ve kahve tonları, sarının en fazla yakıştığı renklerdir.

sari-kullanilan-modern-dekorasyon-ornekleri4Minimalist ve Modern

Minimalist tarzların giyimden eve kadar her alanda uygulanması, daha az eşyaların ve renk seçeneklerinin kullanılmasını gerektirmektedir. Ev içerisinde bulunan mobilya ve aksesuarlar, minimal tavrı yansıtacak biçimde azaltılmakta ve daha özgün ürünler tercih edilmektedir. Oturma odalarından mutfaklara kadar her odada sade bir görünüm elde edilmesi, modernliği de beraberinde getirmektedir. Mobilya ve aksesuar seçeneklerinde sarı renk tonlarının kullanılması da bu kavramları bir araya getirmektedir.

sari-kullanilan-modern-dekorasyon-ornekleri2Gri ve Sarı Uyumu

Sarı tonlarının en güzel tamamlayıcısı açık ve koyu gri olmaktadır. Bu iki renk birbirini kusursuz biçimde dengeleyici ve tamamlayıcı olmaktadır. Bu nedenle ev dekorasyonunda en fazla bir arada kullanılan seçenekler olmaktadır. Gri renkten oluşan mobilyalar, sarı aksesuarlar ile tamamlanarak oldukça hoş bir görünüm oluşturmaktadır.

sari-kullanilan-modern-dekorasyon-ornekleri5

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir