keseden saksı çantası

Saksılara Kese ve Gazete Kağıdı ile Dekoratif Çanta Yapımı

Ev dekorasyonu için yapılan farklı projeler, ekonomik ve bir o kadar da güzel görünüme sahip olmaktadır. Kendin yap projeleri, ev dekorasyonunun kısa sürede değiştirilmesi ve farklı bir görünüme ulaştırılmasını sağlamaktadır. Son dönemde yükselişte olarak yayılmaya devam eden kese ve gazete kağıdından dekoratif çanta yapımı, klasik saksılara alternatif olmaktadır.

 

 

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Sade, minimal ve doğal bir görünüme sahip olan saksı çantaları, evin her köşesinde kullanılabilmektedir. Aynı zamanda herhangi bir maddi harcama gerektirmeden dekorasyonda değişim yaratmaktadır.
kağit-saksi-çesitleriSaksılara kese ve gazete kağıdı ile dekoratif çanta yapımı, kendin yap projelerinin oldukça basit ve ekonomik çeşitleri arasında bulunmaktadır. Marketlerden alınan ürünlerin keseleri, günlük olarak eve gelen gazeteler, bu proje için yeterli olan malzemelerdir. Yapılması gereken tek şey saksılara uygun olan kese kağıtlarını kullanarak veya gazeteleri kese haline getirerek saksılara giydirmektir. Giydirilen keseler üst kısımlarından kıvrılarak daha düzenli bir biçime ulaştırılmaktadır. kağıttan saksı çantalarıkağıttan saksı çantasıYazılı ve Desenli Kağıt Seçimleri

Saksılar için dekoratif ürün olan kese çantalar, farklı desen ve yazılarda tercih edilerek daha hareketli bir görünüm oluşturulabilir. Saksıların üzerine geçirilen keseleri kurdeleler ile süslemek veya saksıya sabitlemek de görünümün değişmesi için iyi bir yöntemdir. Krem, kahve veya gri tonlarından oluşan kese çantalarının üzerine bağlanan kırmızı, siyah, sarı veya lacivert kurdele modelleri, dikkat çekici bir aksesuar olacaktır. Böylelikle maliyetsiz bir dekorasyon ürünü ortaya koyarak, dilediğiniz zaman değiştirme imkanınız olacaktır. Bu uygulama özellikle eskiyen ve rengini kaybeden saksılar için iyi bir kurtarcıdır.

loading...

One Reply to “Saksılara Kese ve Gazete Kağıdı ile Dekoratif Çanta Yapımı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir