rustik-salon-dekorasyonu-

Rustik Tarzda 20 Salon Dekorasyonu Örneği

Rustik bir salon, bulabileceğiniz en sıcak ve en misafirperver dekorasyon stili olabilir; çünkü rustik tarzda dekorasyon, sıcaklık bakımından zengindir ve doğanın en güzel malzemelerini içerir. Salonunuz için en iyi rustik dekorasyon fikirlerine bir göz atın ve ilham almaya hazır olun! 

rustik-salon-dekorasyonu-1

Rustik tarzda dekorasyon; el yapımı ürünler, ev gereçleri ve zamanın paha biçilemez izlerini görmek isteyenler için çok uygun bir iç mekan stili sunar. Rustik tarzda salonlar, tipik olarak romantik, büyüleyici ve elbette vintage bir cazibeye sahiptir.

rustik-salon-dekorasyonu-2

Rustik dekorasyon; geleneksel değerleri takdir eden insanlara hitap eder ve mobilyalar da dahil olmak üzere, kaliteli mobilyalar içerir. Eski dönemlerden stiller içeren rustik tarzda salon dekorasyonunun ana özelliği, kalite ve işlevselliğin karışımıdır.

rustik-salon-dekorasyonu-3

Rustik tarzda salonlar, cazibe ve sıcaklık ile doludur ve genellikle, ailenin tüm üyeleri için favori buluşma yeridir. Bu alanda; yeteri kadar güneş ışığı alan pencereler, büyüleyici rustik perdeler ve rustik motif ve renkler, salonunuzun rustik atmosferini tamamlayacak.

Ahşap Rustik Zemin

rustik-salon-dekorasyonu-4

 

Zeminde kullanılan ahşap; rustik bir salonda doğal bir sıcaklık ve güzellik yaratmaktadır. Salonunuzda kullanacağınız geniş ahşap parkeler, rustik dekoru tamamlamak için mükemmel bir seçimdir ve kusurları gururla sergiler.

Doğru Aydınlatma Seçenekleri

rustik-salon-dekorasyonu-5

Doğru aydınlatmaları tercih etmek, rustik bir oturma odası dekorasyonu yaratma konusunda uzun bir yol kat etmenizi sağlar. Rustik bir tarz için; eski görünen ve kusurları olan, doğal malzemelerden yapılmış bir model tercih edebilirsiniz. Büyük boy rustik bir abajur; dikkat çekici ahşap ve metalin zamansız bir karışımını birleştirir ve odanın sert kenarlarını yumuşatır.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir