romantik-yatak-odasi-dekorasyonu-5

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu İçin Renk Önerileri

Bir yatak odasında en doğru ambiyansı yaratmak için, doğru rengin seçilmesi ve rengin doğru kullanılması önemlidir. Bu yazımızda, yatak odasında romantik stile odaklanıyoruz. Samimi ve romantik bir yatak odası dekorasyonu için, sakinleştirici ve rahat bir stile ne dersiniz? Yatak odanızda sevgi dolu hissi yaratmak için bu renkleri kullanabilirsiniz!

 

Ahududu Pembesi

romantik-yatak-odasi-dekorasyonu-4

Bu sıcak kırmızımsı pembe, kesinlikle aşkın rengi olmalı! Ahududu tonları; bakır, bronz ve altın gibi sıcak metal tonları ile iyi bir uyum yakalar. Odanızdaki renk paletini daha temiz ve daha keskin tutmak istiyorsanız, odanıza bol miktarda beyaz ekleyebilirsiniz.

Yakut Kırmızısı

romantik-yatak-odasi-dekorasyonu-3

Ahududu pembesinin eğlenceli ve seksi görüntüsünün yanında, bu zengin kırmızı tonunu kullanabilirsiniz. Bu çekici rengi, sıcak nötr renklerle ve siyah ile eşleştirmeyi seviyorum. Yoğun yakut kırmızısının renk tonu, özellikle yatak odanızın duvarları için uygun bir aday. Odanızdaki ışığı artırmak için, bol miktarda sıcak beyaz ekleyebilirsiniz.

Karamel

romantik-yatak-odasi-dekorasyonu-2

İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, karamel renkli yatak odasına sahip olanlar, yatak odalarında daha çok vakit geçiriyor. Bu özel rengi, siz de yatak odanızda kullanabilirsiniz. Yatak odanızda karameli seçmeyi tercih ederseniz, tavsiyem; kahverengiden daha turuncu olan bir karamel aramaya başlamanızdır. Odanıza bol miktarda doğal ışık da eklemeyi unutmayın.

 

Siyah

romantik-yatak-odasi-dekorasyonu-

Pembe ve kırmızı aşkın renkleri ise, siyah da seksidir. Ancak bir evde, duvarlarda siyahı tercih etmek zor olabilir; küçük ve boğucu bir alan hissi yaratabilir. Yatak odanızda daha samimi bir ortam yaratmak istiyorsanız, siyah harika bir seçenek  olabilir. Siyah, odanızı daha rahat ve daha özel hissettirir. Siyahı; beyaz ve kırmızı ile birlikte kullanabilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir