mondi-2019-koltuk-takimi-modelleri-13

Mondi 2019 Koltuk Takımı Modelleri

Rahatlık ve uygun fiyat prensibi ile son dönemde mobilya sektöründe öne çıkan firmalardan biri olan Mondi, 2019 koltuk takımı ürünlerini görücüye çıkardı. Yeni sezonda hangi detaylar öne çıkıyor? İşte rahat, işlevsel ve konforlu koltuk takımları ile Mondi 2019 koleksiyonu!

mondi-2019-koltuk-takimlari-

Tropez koltuk takımı adıyla Mondi mağazalarında satışa sunulan bu takım, hem açık hem de koyu rengi bir arada kullanarak şık bir uyum yakalamış. Oturma odanız için küçük ama bir o kadar da rahat ve fonksiyonel bir koltuk takımı arıyorsanız, Mondi 2019 koltuk takımları arasında yerini alan bu modeli tercih edebilirsiniz.

mondi-2019-koltuk-takimlari-2

Yeşil ve gri tonlarını buluşturan renkleri ve bej renkli berjeri ile hem salon hem de oturma odalarına uygun bir seçenek sunan Orlando  koltuk takımı da Mondi’nin yeni sezon koltuk takımı modelleri arasında yerini alıyor. Şık ve rahat bir koltuk takımı arıyorsanız, Mondi mağazalarında bulabileceğiniz bir takım.

mondi-2019-koltuk-takimlari-3

Salon dekorasyonunuzu değiştirmek ve alana modern bir koltuk takımı kazandırmak istiyorsanız, Mondi 2019 koltuk takımları arasında yerini alan Merlin koltuk takımı bunun için iyi bir seçenek olabilir!

mondi-2019-koltuk-takimlari-4

Modern duruşu, sofistike renkleri ve şık tasarımı ile Luna koltuk takımı, salon dekorasyonunu değiştirmek isteyenlere ilham veriyor! Mondi 2019 koltuk takımları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, dilerseniz galerimizde yer alan yeni sezon ürünlerine de göz atabilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir