bertoia-stool-bar-taburesi-modelleri

Modern Mutfaklara Uygun Bar Tabureleri

bertoia-stool-bar-taburesi-modelleriBar tabureleri, özellikle de modern mutfakların en çok tercih edilen eşyaları haline gelmiş durumdadır. Büyük yemek masalarının yerini, bar tabureleri ve bar masaları aldı diyebiliriz. Bar taburesi ile bar masası ya da yüksek tezgahların muhteşem bir uyum içinde olduğu bu örnekler ile, siz de modern bir mutfak dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

1. Seri – Bertoia Barstool

Bertoia Barstool olarak üretilen bu bar tabureleri, 1952 yılından veri mutfaklara şıklık katmaya devam ediyor. Metal malzeme ile üretilmiş olan ve son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan bar tabureleri, geometrik dizaynıyla da dikkat çekiyor.

2. Seri – Bombo Bar Stool

Bambo Bal Stool tabureler ise en çok kullanılanlar arasında yer alıyor. Çeşitli markaların koleksiyonlarında benzerlerini bulabileceğiniz bu tabureler, modern mutfaklar için ideal bir seçim haline geliyor. Modern mutfak dizaynı oluşturmak isteyenlerin tercih seçenekleri arasına koyacağı bu bar taburelerinin bir çok farklı renk seçeneğini bulmakta mümkün.

3.Seri – LEM Piston Stool

Lüks bir dizayna sahip evlerde sıkça tercih edilen bir tabure markası olarak LEM Piston Stool’u önerebiliriz. Sizin de geniş ve lüks bir eviniz varsa, bu bar tabureleri ile çok keyifli anların yaşandığı bir alan oluşturabilirsiniz.

4. Seri – Onda Stool

Modern ve rahat bir mutfağı olanlar için en ideal tercih olarak Onda Stool tabureleri önermekteyiz. Bar taburesi olarak tasarlanmış olan bu sandalyeler, keyifli anların yaşandığı alanlar yaratmak için çok iyi bir tercih olmaktadır.

5. Seri — Series 7 – Fritz Hansen

Son zamanların en büyük trendi olan İskandinav tarzı evler, Series 7 tasarımına sahip bar tabureleri ile dikkat çekiyor. Siz de İskandinav tarzın takipçisi iseniz, bu bar taburelerine mutfağınızda yer verebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir