minimalist-mutfak-dekorasyonlari-2017-modern-tasarimlari

Minimalist Tarzda Büyüleyici Mutfak Dekorasyonları

Minimalist stil, son zamanlarda çok dikkat çekici olmaya başlamış durumdadır. İskandinav evlerinde ortaya çıkan minimalist tarz, modern ev dekorasyonlarının vazgeçilmezi haline geldi. Minimalist tarzda dekore edilmiş mutfaklar ile ferahlığın büyüleyici etkisini yaşayabilirsiniz. Minimalist tarzda tasarlanmış olan mutfak dekorasyonlarından en şık örnekleri sizler için derledik.

Büyüleyici tarzda beyaz mutfak

beyaz-renk-minimalist-mutfak-dekorasyonu-2017-mutfak-dizaynlari

Dublex bir daire için tasarlanmış olan bu mutfak dekorasyonu, küçük boyutlu olmasına rağmen, oldukça ferah ve iç açıcı görünüyor. Ada tezgah özelliği ile daha fonksiyonel bir kullanım imkanı yaratılmış. Yer dekorasyonunun farklılığı da gözlerden kaçmıyor. Minimalist dekorasyon tarzının en önemli simgesi olan siyah ve beyaz kombinasyonunu bu mutfak dekorasyonunda görebilirsiniz.

Otantik ve modern

yuksek-tavanli-evde-amerikan-mutfak-tasarimi-beyaz-minimalist-tarzda

Evin bina yapısının otantik dokusu ile modern bir mutfağın buluşması, ancak bu kadar şık olabilir. Beyaz mutfak dolaplarının, huş rengi tezgah ile oluşturduğu kombinasyon, adeta büyüleyici bir etkiye sahip. Minimalist mutfak dekorasyonunda, çeşitli canlı bitkilerin kullanılması da ayrıca doğallık katıyor.

Rustik mi, minimalist mi?

rustik-ama-minimalist-bir-mutfak-dekorasyonuBu mutfak dekorasyon örneğinin, rustik tarzda mı, minimalist tarzda mı olduğunun tartışmasını size bırakıyoruz. Her iki tarza da yakınlığı ile dikkat çeken mutfak tasarımı, oldukça kullanışlı ve ilgi çekici bir görünüme sahip.

Gri ile turuncunun uyumu

gri-renk-modern-ve-minimalist-mutfak-dekorasyonuMinimalist dekorasyon tarzı denilince, yalnızca beyaz tonlardan oluşacak diye bir kural yoktur. Gözü yormayan, sadelik içinde planlanmış soft renklerdeki mutfaklar da minimalist dizayna dahil edilebilmektedir. Bu mutfak örneğinde de gri rengin, kusursuz biçimde işlendiğini görebilirsiniz. Gri renk mutfak dolapları ile turuncu renkteki küçük bar masası ile eşsiz bir uyuma sahip.

Siyah ile ahşabın asaleti

siyah-ve-ahsap-tasarimiyle-minimalist-mutfak-dekoruSiyah rengin asilliği ile ahşabın lüksünün buluştuğu bu mutfak gözlerinizi kamaştıracak diyebilirim. Ahşap kullanılarak tasarlanan mutfakta, kara tahta dekoru da unutulmamış.

Bu Mutfaklar Gerçekten Büyülüyor

Aşağıdaki galeride yer verdiğimiz mutfak görsellerinin her biri, instagramdaki gerçek kullanıcıların fotoğraflarından derlendi. Minimalist dekorasyonu bir yaşam tarzı haline getirmiş olan ev kadınlarının paylaştığı mutfak dekorasyonlarını sizlerle buluşturmak istedik. Tamamı yabancı evlerden derlenen mutfak dekorasyonları, o kadar şık görünüme sahip ki, bizi büyülediği kadar sizi de büyüleyecektir.

loading...

One Reply to “Minimalist Tarzda Büyüleyici Mutfak Dekorasyonları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir