luks-yatak-odasi-dekorasyonu-5

Lüks Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri

Yatak odanıza lüks bir görünüm vermek mi istiyorsunuz? Pahalı bir tasarımcıya yatırım yapmadan önce, biraz daha stratejik davranmayı düşünün; çünkü mobilyalara bir servet harcamak, sofistike bir görünümü garanti etmez. Gerçekte bir yatak odasını lüks gösteren şey, detaylarda saklıdır. Lüks yatak odası dekorasyonuna sahip olabileceğiniz bu fikirler, yatak odanızın daha yumuşak ve daha davetkar görünmesini sağlayacak!

Duvarlarınızı şık bir şekilde tasarlayın.

luks-yatak-odasi-dekorasyonu-4

Yatak odasında sade beyaz bir boya kullanmak, lüksten daha çok sert görünebilir. Yatak odanıza daha sıcak, daha iyi tasarlanmış bir görünüm vermek için boya ve duvar kağıdını bir arada kullanabilirsiniz. Bu ikili, odanın sürükleyici unsurları ile birlikte şık bir tezat oluşturur.

Doğru yatak başlığını bulun.

luks-yatak-odasi-dekorasyonu-3

Yatak odanıza lüks görünen bir yatak başlığı eklemek, yatak odanızdaki ışıltı faktörünü arttırmanın kesin yoludur. Güzel bir tasarımın pahalı olması gerekmez; ancak cesur bir renk, benzersiz şekil,  keten veya kadife gibi zarif kumaşlar gibi dikkate değer bir özellik taşımalıdır.

Aydınlatma göz alıcı olmalı.

luks-yatak-odasi-dekorasyonu-2

Kaliteli bir aydınlatma, yatak odası dekorasyonunun değerini arttırır. Parlak bir kaplamaya sahip bir avize seçebilirsiniz; belki de biraz gold, cam ya da kristaller kullanabilirsiniz. Büyük ya da sıra dışı bir tasarıma sahip olanı seçmek, yatak odanızın daha  lüks görünmesine yardımcı olabilir.

Modern bir oturma alanı ekleyin.

luks-yatak-odasi-dekorasyonu-

Pencerenin olduğu köşede, komodinin yanında ya da yatağınızın önünde kullanılmayan bir alanınız varsa; şık bir sandalye ya da tekli koltuk eklemeyi düşünün. Bu parça, aynı zamanda oturmak, okumak ve geçici olarak bazı kıyafetleri koymak için de ekstra alan sağlayacaktır.

 

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir