kucuk-banyolarda-alan-cozumleri-5

Küçük Banyolarda Yer Sorunları ve Öneriler

Banyonuzda havlu asmak için yeterli alan yok mu? Stres yapmayın! Küçük banyoların ortak problemlerini belirledik ve kullanım alanını arttırmaya yardımcı olacak bazı önerileri sizler için derledik. Akıllı depolama alanları ve alan hissini güçlendirecek hileler ile banyonuza harika bir görünüm verebilirsiniz. İşte akıllı öneriler…

Ayak Basmak İçin Yeterli Alan Olmaması kucuk-banyolarda-alan-cozumleri-3

Bu, küçük banyoların ortak sorunudur; tuvalet, lavabo ve duş, oldukça fazla yer kaplıyor olabilir. Çözüm mü? Banyodaki eşyaları zeminden yukarıda tutmak ve zeminde alan hissini genişletmek. Duvara monte edilebilir mobilyalar tercih etmek, küçük banyonuzda zemini daha geniş gösterecektir.

Küvet Yerine Duşakabin

kucuk-banyolarda-alan-cozumleri-4

Sadece bir banyosu olan evlerde küvet olması, banyo küçük olduğunda büyük bir sorundur. Onun yerine, tamamen cam duş kapılarıyla köşe olarak tasarlanmış duşakabinleri tercih etmek, zemindeki alan hissini bir hayli arttıracaktır.

Depolama Alanı Yetersizliği

kucuk-banyolarda-alan-cozumleri-2

Depolamanın yetersiz olması, küçük banyonuzda kargaşa yaratır. Kim, her şeyin yerli yerinde olduğu, düzenli bir banyo istemez ki? Banyonuzun kullanılmayan alanlarında, ekstra depolama alanları yaratın. Duvarlarda raflar, lavabo altına sepetler ve banyo dolabının içinde ekstra raflar kullanmak, fazladan depolama alanı sağlayacaktır.

Tezgah İçin Yetersiz Alan

kucuk-banyolarda-alan-cozumleri-

Dar ve küçük banyolarda banyo tezgahı kullanmak hayal gibi görünebilir. Bu gibi durumlarda, özel tasarımlar tercih etmek kısa vadede daha pahalı gibi görünse de; banyonuzu fonksiyonel bir alana dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir