berjer-koltuk

Koltuk ve Berjer Renk Kombinasyonları

Koltuk ve Berjer Renk Kombinasyonları, oturma odaları için önem taşıyan detayların başında gelmektedir. Koltuk takımlarına ek olarak alınan berjerler, farklı tasarım ve renk seçeneklerinden oluşmaktadır. Yardımcı modül olan berjer modellerinin en önemli özelliklerinden biri, dekorasyonu güçlendirmesidir. Modern, kusursuz ve güçlü bir oturma odası dekorasyonu için koltuk ve berjer kombinasyonları iyi sağlanmalıdır.

koltuk-ve-berjer-renk-kombinasyonlari-7

Canlı Renklerin Dikkat Çeken Uyumu

Oturma odalarında son dönemlerin en çekici renk kombinasyonları canlı renklerden oluşmaktadır. Koltuk ve berjer modelleri farklı renklerde tercih edilerek çekici bir birlikteliği yansıtmaktadır. Sıcak renkler, koyu renkler ile birlikte kullanılarak çarpıcı ve bir o kadar da güzel görünmektedir.

koltuk-ve-berjer-renk-kombinasyonlari-4

Zıt Renklerden Oluşan Kombinasyonlar

Ev dekorasyonunda zıt renklerin tercihi, daha modern bir görünümü beraberinde getirmektedir. Modern, dikkat çekici ve modaya uygun olarak tasarlanan oturma odası mobilyaları, ayrı renk tonlarından oluşarak farklı bir görünüm yaratmaktadır. Sarı, mavi, pembe ve yeşil gibi temel renkler birbirine zıt olarak kullanıldığında eşsiz bir uyumu oluşturmaktadır.

koltuk-ve-berjer-renk-kombinasyonlari-6

Yakın Renkleri Bütünleştiren Takımlar

Koltuk ve berjer takımlarında benzer tonların kullanılması, minimal ve sade bir görünüm vermektedir. Odanın havasını sakinleştiren aynı renk tonları, genel olarak mat veya süet kumaşlar ile tamamlanmaktadır. Mor ve pembe renklerinin farklı tonlarını kullanarak bu uyumu bej, lacivert veya füme renkleri ile tamamlamam kusursuz bir görünüm oluşturmaktadır.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir