kelebek-yeni-sezon-genc-odalari-6

Kelebek Mobilya Yeni Sezon Genç Odaları

Çocuğunuzun odasında değişiklik yapmaya karar verdiğinizde; nasıl bir mobilya tercih edeceğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz. İşlevsel ve fonksiyonel ürünler mi yoksa tasarımlar mı daha önemli? Çocuğunuza, onun tarzına ve ihtiyaçlarına uygun bir genç odası takımı satın almak istiyorsanız, Kelebek Mobilya yeni sezon genç odası modellerine göz atabilirsiniz…

kelebek-yeni-sezon-genc-odalari-

Kelebek mağazalarında Angelic genç odası takımı adıyla satışa sunulan bu takım, beyazın şıklığı ve zarafetini yansıtıyor. Kullanışlı gardırobu, şık şifonyeri, kitaplığı ve kullanışlı çalışma masası ile hem şık hem de fonksiyonel bir genç odası takımı.

kelebek-yeni-sezon-genc-odalari-2

Erkek ve kız çocuklar için tercih edebileceğiniz Poly genç odası takımı, her iki cinsiyet için de uygun bir tasarıma sahip. Çalışma masası ve kitaplığı birleştiren şık tasarımlı çalışma alanı ve yatağın başındaki sade şifonyeri, oldukça kullanışlı bir genç odası tasarımı seçeneği sunuyor.

kelebek-yeni-sezon-genc-odalari-3

Beyaz, genç kız odaları için harika bir seçimdir. Buzlu cam detayları ile kullanışlı beyaz gardırobu ve diğer ürünleri ile bu takım, Kelebek Mobilya yeni sezon genç odası takımları arasında yerini alıyor.

kelebek-yeni-sezon-genc-odalari-4

Kelebek’in 2018 yılı için hazırladığı mobilya koleksiyonunda yerini alan bu takım, lake tasarımı ve beyazla moru birleştiren renkleri ile sade ve şık bir kombinasyon oluşturuyor.

kelebek-yeni-sezon-genc-odalari-5

Genç odalarında, şıklık ve kullanışlılık önemlidir. Özellikle küçük bir oda söz konusu olduğunda, satın alacağınız mobilyanın bu alana uygun olması gerekiyor. Kelebek yeni sezon genç odası takımları arasında yer alan bu takım, doğru renklerle tamamlanarak hem genç kız hem de genç erkekler için iyi bir seçim olacak!

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir