istikbal-yeni-sezon-yemek-odalari-7

İstikbal Yeni Sezon Yemek Odaları

Yemek odanızda dekorasyon değişikliği yapmak ya da salonunuzdaki yemek masanı değiştirmek için motivasyona mı ihtiyacınız var? O halde, İstikbal’in yeni sezon ürünleri arasında yer alan birbirinden güzel yemek odalarına mutlaka göz atın!

istikbal-yeni-sezon-yemek-odalari-

Modern tarzı ve fonksiyonel kullanımı ile özellikle küçük salon ve yemek odaları için tasarlanmış olan Krea yemek odası takımı, rengi ve tarzı ile şık bir tasarıma sahip. Fiyatı 3264 TL.

istikbal-yeni-sezon-yemek-odalari-2

Lucas yemek odası takımı, modern çizgileri ve lacivert renkli tasarımıyla modern bir salon dekorasyonunda harika bir yere sahip olacak! Renk ve tasarım uyumunu yansıtan bu takımın fiyatı 4398 TL.

istikbal-yeni-sezon-yemek-odalari-3

Mobilya seçiminde ahşaptan vazgeçemeyenler için, krem rengi ve ahşabı bir araya getiren Scarlet yemek odası takımı, yemek odanıza çok yakışacak. Açık rengi ve fonksiyonel kullanımı ile bu takımın fiyatı 5799 TL.

istikbal-yeni-sezon-yemek-odalari-4

Beyazın zarafeti her zaman farklı bir hava yaratır. İstikbal yeni sezon yemek odası takımları arasında yer alan Gusto yemek odası, klasik tasarımlı masa ve konsolu ile klasik salon dekorasyonunuza tam olarak uyum sağlayacak. Şık detayların dikkat çektiği bu takımın fiyatı 21.470 TL.

istikbal-yeni-sezon-yemek-odalari-5

Altın renkli işlemeleri, açılabilir masası, oval aynası ve şık tasarımlı büfe ve TV sehpası ile modern ve şık bir yemek odası takımı olan Gold yemek odası takımının fiyatı 3160 TL.

istikbal-yeni-sezon-yemek-odalari-6

Beyaz salon dekorasyonu için kesinlikle harika bir seçim! Mavinin açık tonlarında sandalyelerle renklenen Baron yemek odası takımı; evinizin en gözde parçası olacak! Fiyatı 4685 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir