istikbal-2019-yemek-odasi-takimlari-7

İstikbal 2019 Yemek Odaları

Salonunuzda duran o eski yemek odası takımını değiştirmeye mi karar verdiniz? İstikbal’in yepyeni koleksiyonunda yer alan yepyeni yemek odası takımlarına bir göz atmaya ne dersiniz? Bu yazıda, İstikbal 2019 yemek odaları arasında yer alan yeni tasarımlardan bazılarını sizler için derledik…

istikbal-2019-yemek-odalari-

Krea yemek odası adıyla İstikbal mağazalarında satışa sunulan bu takım, kahverenginin şık ve sade tonları ile tasarlanmış. Minimal detayları ile dikkat çeken bu yemek odası takımının fiyatı 4517 TL.

istikbal-2019-yemek-odalari-2

İstikbal 2019 yemek odaları arasında yerini alan Lorena yemek odası takımı, salonunda beyazın zarafetini görmek isteyenlere hitap ediyor. Hem şık hem de oldukça kullanışlı olan bu yemek odası takımının fiyatı ise 5998 TL.

istikbal-2019-yemek-odalari-3

Santino yemek odası takımı, yemek odası dekorasyonunda modern seçimler yapmak isteyenlere hitap ediyor. Beyaz ve kahverenginin uyumunu, biraz mavi ekleyerek renklendiren bu takımın fiyatı 4625 TL.

istikbal-2019-yemek-odalari-4

Akşamları tüm aileyi bir araya toplayan şık bir yemek masası, her zaman önemli bir detaydır. İstikbal 2019 yemek odaları arasında yerini alan Scarlet yemek odası takımı, şıklığı ile göze çarpıyor. Fiyatı ise 5799 TL.

istikbal-2019-yemek-odalari-5

Modern çizgileri ile dikkat çeken bir diğer yemek odası takımı da Lucas yemek odası takımı. İstikbal’in yeni koleksiyonunda o da yerini alıyor. Siyah, her zaman sofistike bir seçimdir diyorsanız, bu takım tam size göre. Fiyatı 6990 TL. İstikbal 2019 yemek odaları hakkında daha fazla örnek görmek isterseniz, dilerseniz galerimizde yer alan modellere de göz atabilirsiniz…

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir