Instagram’da @zeynepshome’un Işıltılı Ev Dekorasyonu

Almanya’da yaşayan bir Türk kadını olan Zeynep Hanım’ın evini sizin için inceledik. Ana hatlarıyla füme ve beyaz olan evde pudra pembesi detaylar tamamen Zeynep Hanım’ın zevkine göre oluşturulmuş.

Instagram'da @zeynepshome Kullanıcısının Ev Dekorasyonu -10Gri duvarlar ve füme rengi U formdaki koltuğa eşlik eden beyaz orta sehpa ile konsol, mekanın geniş görünmesini sağlamış. Koltuğun altına konumlandırılmış açık gri halı, salonu oluşturan füme ve beyaz renklerle uyum içerisinde. Duvarın köşe kısmında bulunan siyah lambader, avize kullanılmak istenmediği zamanlarda kurtarıcı olarak ortamı aydınlatıyor. Köşede olduğu için de doğrudan yansımayarak gözü yormuyor.

Instagram'da @zeynepshome Kullanıcısının Ev Dekorasyonu -2Koltuğun hemen karşısına yerleştirilmiş beyaz televizyon ünitesi odanın geneliyle uyum içinde olup gümüş detaylarıyla gözü yormuyor. Aynı zamanda karşı köşedeki büyük lambaderin bir küçük boyu da televizyon ünitesinin yanında bulunuyor.

Instagram'da @zeynepshome Kullanıcısının Ev Dekorasyonu -1Salonla bağlantısı bulunan 6 kişilik yemek masası beyaz tabla ve siyah ayaklardan, sandalyeler ise siyah renkten oluşuyor. Hemen arkasındaki duvara asılmış siyah beyaz büyük boyutlardaki New York tablosu odayla uyum içinde.

Instagram'da @zeynepshome Kullanıcısının Ev Dekorasyonu -3Instagram'da @zeynepshome Kullanıcısının Ev Dekorasyonu -11

Evin oldukça küçük bir mutfağı olmasına rağmen seçilen renkler mekanı olduğundna daha büyük göstermiş. Dolap kapaklarının beyaz tercih edilmesi oldukça yerinde bir karar olup zemin döşemesiyle uyum sağlamış.

Instagram'da @zeynepshome Kullanıcısının Ev Dekorasyonu -6Instagram'da @zeynepshome Kullanıcısının Ev Dekorasyonu -9

Duvara asılan raflar kullanım alanını artırırken alanı daraltmamak için güzel bir tercih.

Instagram'da @zeynepshome Kullanıcısının Ev Dekorasyonu -5Holde beyaz ayakkabı dolabı ve askılık kullanılarak evin tamamıyla uyumlu olması amaçlanmış.

Instagram'da @zeynepshome Kullanıcısının Ev Dekorasyonu -7Yatak odası da evin geneline uygun olarak füme, gri ve beyaz renklerde dizayn edilmiş.

Instagram'da @zeynepshome Kullanıcısının Ev Dekorasyonu -8Makyaj masası yatağın sol tarafına yerleştirilmiş ve şeffaf sandalyeyle tamamlanmış.

Instagram'da @zeynepshome Kullanıcısının Ev Dekorasyonu -4Çocuk odasına da evin tamamında kullanılan beyaz renk hakim. İkili ranza kullanılarak alandan tasarruf edilmiş.

Instagram'da @zeynepshome Kullanıcısının Ev Dekorasyonu -2

loading...