ev-dekorasyonunda-hasir-sepet-9

Hasır Çantalarla Evinizi Organize Edin

Hasır çantalar şıktır; aynı zamanda bir yaz günü havlu ve güneş kreminizi plaja taşımaktan çok daha fazlası için kullanılabilir. İşte, evinizde hasır çantaları kullanmanın yaratıcı yolları…

Antre dekorasyonu. Evinizin girişindeki askılardan birine asılmış, şık bir hasır sepet, evinizdeki rastgele küçük eşyaları organize etmek için iyi bir yöntemdir.

ev-dekorasyonunda-hasir-sepet-

 

Yaz çantası. Bir hasır çanta kullanarak, yaz maceralarınızı daha kolay hale getirebilirsiniz. Plaj havlunuzu sahile taşımak ya da ailece yapılan piknikler için kullanabilirsiniz.

ev-dekorasyonunda-hasir-sepet-2

Çamaşır sepeti. Büyük bir hasır çanta, çamaşır sepeti olarak kullanmak için iyi bir seçimdir. Banyonuzda rahat bir kullanım için, hasır çantanızda sağlam deri kulplar kullanın. Diğer büyük çamaşır sepetlerine göre de daha az yer kaplayacaktır.

ev-dekorasyonunda-hasir-sepet-3

Mutfak organizatörü. Hasır çantalar, özellikle mutfakta modern bir görünüm yaratır. Neden onları her zaman elinizin altında tutmuyorsunuz? El havlularına ve masa örtülerine kolayca ulaşabileceğiniz düzenleyicilere dönüştürebilirsiniz. Şık bir konsol tezgahın kullanıldığı bir mutfakta; tavaları saklamak için birkaç hasır çantayı bir arada kullanabilirsiniz. Ya da dilerseniz, çantaları patates ve soğanlarla bile doldurabilirsiniz.

ev-dekorasyonunda-hasir-sepet-4

Hobi sepeti. Siz ya da evinizde birinin ilgilendiği bir sanat dalı varsa, malzemelerinizi hasır çantalarda kolayca organize edebilirsiniz.

ev-dekorasyonunda-hasir-sepet-5

Taşınabilir oyuncak organizatörü. Çocuğunuzun oyuncaklarını başka bir odada saklamak için yeterli alanınız olsa bile, taşınabilir bir oyuncak organizatörü her zaman iyi bir seçimdir.

ev-dekorasyonunda-hasir-sepet-6

Banyo havlusu depolama. Banyonuzda yeterli depolama alanı yok mu? El havlularınızı toplayın ve rulo yapıp onları yerde, büyük bir hasır çantanın içinde saklayın. Bu, banyonuzda spa görünümü yaratmanıza da yardımcı olur. Ayrıca, banyonuzdaki dergileri düzenlemek için de hasır sepetlerden yardım alabilirsiniz.

ev-dekorasyonunda-hasir-sepet-7

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir