Alaçatı Muhallebicisi

Ferahlatıcı Ege Dekorasyonu ile Alaçatı Muhallebicisi

Ege lezzetlerinin tadına bakarken kendinizi huzurlu hissedeceğiniz bir yer hayal edin; işte orası Alaçatı Muhallebicisi.

Alaçatı şubesi ile yola çıkıp tüm Türkiye’de iz bırakan Alaçatı Muhallebicisi, yeni şubelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Alaçatı Muhallebicisinin mavi, pembe, beyaz, floral desenler ve daha bir çok fresh detayı bulunduran dekorasyonunu sizlerle paylaşmak istedik.

Sıcacık tasarımların içinde harkulade lezzetlerin tadına bakmak hiç bu kadar keyifli olmamıştır. Hafta sonları stres atmak için ideal adreslerden biri olarak Alaçatı Muhallebici’sini tavsiye ediyoruz.


Alaçatı Muhallebicisi Dekorasyonu-2 Alaçatı Muhallebicisi Dekorasyonu-5 Alaçatı Muhallebicisi Dekorasyonu-6 Alaçatı Muhallebicisi Dekorasyonu-7 Alaçatı Muhallebicisi Dekorasyonu-4 Alaçatı Muhallebicisi Dekorasyonu-1

One Reply to “Ferahlatıcı Ege Dekorasyonu ile Alaçatı Muhallebicisi”

  1. Gül Durmazalp

    selam ben gül ve almanyada yasiyorum her türkiyeye geldigimde son 5 sene alacati mekanlarinda zevkle zaman geciriyorum nedenmi ic dekorasyunundan dolyai tabikin lezzette var.Ben almanyada böyle tarzda bistro veya kaffee acmak istiyorum ,almanyaya ihracat yaoiyormusunuz cevablarsaniz sevinirim…..selamlar gül

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir