ev için yazlık dekorasyon önerileri

Eviniz İçin Yazlık Dekorasyon Önerileri

Günler uzuyor, geceler artık daha sıcak; yazı düşünmeye başlama zamanı. Bazı şeyler, sadece bir yaz gününe yakışıyor; bu yazıda, evinizi yazın ruhuna sokmanın 6 eğlenceli ve yaratıcı yolunu bulabilirsiniz…

Açık Renkli Perdeler Kullanın

yazlik-ev-dekorasyonu-6

Yazı, en iyi şekilde beyaz perdelerin bir rüzgarla dalgalanmasıyla ifade ediyor. Salon, oturma odası ve yatak odalarınız için açık renkli, ince kumaşlı perdeler kullanabilirsiniz.

Midye Kabukları Toplayın

yazlik-ev-dekorasyonu-5

Yaz mevsimine; büyük, cam bir kavanozda midye kabukları toplayarak giriş yapın. Yaz boyunca plaj maceralarınızda bulduklarınızı yavaş yavaş kavanoza ekleyin.

Salıncak Kurun

yazlik-ev-dekorasyonu-4

Açık havada olsun ya da olmasın, sallanan sandalyeler, anında herhangi bir alanın daha rahat hissettirmesini sağlar. Balkonu ya da oturma odasını deneyin!

Mutfak Raflarınızı Yeniden Düzenleyin

yazlik-ev-dekorasyonu-3

Bu yaz, mutfak dolaplarınızdaki dağınıklığı birkaç kutuya ayırarak daha düzenli ve sade bir mutfak görünümü elde edin. Ekstra rahatlık bir alan, bir tatil evinde yemek pişiriyormuş gibi hissetmenizi sağlayacak.

Banyoda Çiçeklere Yer Verin

yazlik-ev-dekorasyonu-2

Çiçekler çok fazlayken, onları neden bir dükkandan satın alasınız ki? Kendi bahçeniz varsa ya da oturduğunuz apartmanın bahçesindeki çiçekleri, banyonuza romantik bir dokunuş eklemek için kullanabilirsiniz.

Yatak Odanızda Denizci Etkisi

yazlik-ev-dekorasyonu-

Yatak odanızdaki nevresim takımlarında, mavi ve beyaz çizgili modelleri tercih edin. Bu, evinizde hem daha şık hem de daha yazlık bir etki yaratacak.

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir