yaratici-kitaplik-fikirleri

Eviniz İçin Yaratıcı Kitaplık Fikirleri

Tekerlekli raflar, duvara monte kitaplıklar ve gizli kapaklar! Değerli kitaplarınızı saklamak için benzersiz ve yaratıcı yöntemler arayan bir kitap dostuysanız, doğru yerdesiniz. Sekiz farklı yaratıcı kitaplık fikri bu yazımızda…

Kapı Kitaplıklar

ev-icin-kitaplik-fikirleri-6

Salonunuzda ya da oturma odanızda kitaplarınızı yerleştirmek için daha fazla alana ihtiyacınız varsa; neden ikisine birden sahip olabileceğiniz bir tercih yapmıyorsunuz? Kapı arkasına konumlandırılmış gömme kitaplıklar, oldukça kusursuz görünüyor!

 

Dönebilen Raflar

ev-icin-kitaplik-fikirleri-5

Oldukça konforlu ve rahat bir kullanım seçeneği sunan dönebilen raflar, oturma odaları ve yatak odaları için iyi bir seçim olabilir.

Konsol Kitaplık

ev-icin-kitaplik-fikirleri-4

Koltukların arkasına konumlandıracağınız konsol seçiminde sıradan bir tercih yapmak yerine, konsolunuza bir kitaplık görevi yüklemeye ne dersiniz? Odanızda daha fazla yer açmaya ihtiyacınız varsa, konsolu duvara doğru itebilirsiniz.

Kitap Vagonu

ev-icin-kitaplik-fikirleri-3

Eviniz için şık bir aksesuar ve aynı zamanda keyifli bir kendin yap projesi yapmaya ne dersiniz? Bunun için ahşaba, tekerleklere ve biraz da boyaya ihtiyacınız olacak. Yapacağınız vagonda tekerlek kullanarak, ihtiyaç duyduğunuzda her odaya götürebilecek hale getirin.

 

Yatak Başı Kitaplığı

ev-icin-kitaplik-fikirleri-2

İçi kitaplarla dolu küçük bir konsol, ideal başucu arkadaşıdır. Bu kitaplık konsollar, tekerlekli olduğunda çok daha kullanışlı olacak!

Katmanlı Kitaplıklar

ev-icin-kitaplik-fikirleri-

Bir zamanlar, ikinci el kitaplar satan bir kitapçıda, istediğim bir kitabı arayan dükkan sahibine bakıyordum. Kendisi başka bir odaya gitmek yerine, en yakın kitaplığı kavradı ve biraz iterek daha fazla kitap çıkardı. O anda, kitaplığın gizli sırrı beni kitaplardan daha fazla etkilemişti. Yerden tavana uzanan raylı sistemler, kitaplarınızı kolayca saklamanızı sağlar.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir