duvar-dekorasyonu-fikirleri-3

Evdeki Boş Duvarları Dekore Etmenin 5 Ekonomik Yolu

Kartpostallar, çiniler ve duygularınıza hitap eden aksesuarlar ile; orijinal tabloların maliyetinden çok daha azı ile, duvarlarınıza yenilik getirebilirsiniz!

Duvar dekorasyonu, bir odanın görünümünü tamamlamak için önemli bir unsurdur. Bir odayı güzel yapmanın en harika yolu, orijinal bir sanat eseri olsa da; bütçeniz orijinal bir tablo almaya yetmiyorsa, evinize çekici duvar aksesuarları eklemenin birçok ekonomik yolu vardır. İşte işinize yarayacak 5 duvar dekorasyonu önerisi!

 

1. Çerçeve İçinde Duvar Kağıdı

duvar-dekorasyonu-fikirleri-5

Piyasadaki birçok yaratıcı tasarım ile, bir sanat eseri gibi tasarlanmış bir  duvar kağıdı, ilgi çekici bir duvar dekoruna dönüşebilir. Ayrıca, duvar kağıdını duvarın belirli bir kısmıyla sınırlı tutmak, odanıza ilgi eklemek için de eğlenceli bir yoldur.

2. Kumaş ya da Kilim

duvar-dekorasyonu

Dokusu ile bir sanat eseri edası yaratacak bir kilim, duvar dekoru için harika bir seçim olacak. Bu fotoğrafta yer alan kilim, buna iyi bir örnektir; görüntüsü ve dokusu ile adeta bir sanat eserini andırıyor.

3. Fayanslar

duvar-dekorasyonu-fikirleri-

Odanın belirli bir bölümüne fayans karoları yerleştirmek, heykelsi ve soyut bir görünüm yaratabilir. Duvar dekorasyonunda fayans kullanımında maliyet, geniş bir aralıkta değişecektir; ancak m2 başına 50 TL’nin altına çok sayıda karo bulabilirsiniz.

4. Kartpostallar

duvar-dekorasyonu-fikirleri-2

Bugüne kadar çıktığınız seyahatlerden oluşturduğunuz bir kartpostal koleksiyonunuz mu var? Bir duvar kolajı oluşturmak için, bir dizi çerçeveye ihtiyacınız olacak!

5. Fotoğraflar

duvar-dekorasyonu

Özellikle siyah-beyaz fotoğraflar, duvarınızı dekore etmek için güzel bir seçim olabilir. Basit ve sade kareler tercih etmek, mekanda temiz ve modern bir görünüm yaratır.

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir