yaz dekoru

Ev Dekorasyonuna Yazın Işıltısını Yansıtın

Renkli ve ışıltılı yaz aylarında evlerdeki kıştan kalan havayı da değiştirmek istiyoruz. Yazın, canlı renklerini ve sıcak havasını, ev dekorasyonuna yansıtmak, evimizde daha keyifli zaman geçirmemizi sağlıyor. Üstelik bunu birkaç dokunuş, detay ve aksesuarla gerçekleştirmemiz mümkün oluyor.

Renkli ve Işıltılı Yaz Havasını Ev Dekoruna Yansıtmak İçin;

Evinizde Renkli ve Canlı Çiçeklere Yer Verin

Çiçekler, renkleri ve görünümü ile doğayı evlerimize taşıyor. Çiçeklerle ilgilenmek bize huzur verirken, evlerimize de ışıltı ve renkli bir yaz havası getiriyor. Oturma odası, mutfak ve balkonlara yerleştirdiğimiz canlı çiçekler, doğayı ve yazı hissetmek için yapmamız gereken ilk dokunuşlardan biri.

Balkonlarınızı Renklendirin

Evlerimizdeki balkonlar, yaz günlerinde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden. Kahvaltı ve akşam yemeği öğünlerini yediğimiz kahve içtiğimiz veya kitap okuduğumuz balkonları renklendirerek daha keyifli bir ortam yaratabiliriz. Bunun için çiçekler, renkli yastıklar veya küçük aksesuarlar yeterli oluyor.

Desenli ve Renkli Yastıklar Kullanın

Oturma odalarını renklendirmenin en kolay yolu yastıklardır. Pembe, mavi, sarı, turuncu veya yeşil renklerinden oluşan desenli yastıklara koltuklarımızda yer vererek yaz dekorumuzu oluşturabiliriz.

Mutfağınız İçin Renkli Eşyalar Satın Alın

Mutfakta kullandığımız gereçleri, kahvaltılıkları veya kahve fincanları gibi küçük eşyaları renkli ve desenli tercih ederek, yaza uygun sofralar, sunumlar hazırlayabiliriz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir