enza-home-yeni-sezon-koltuk-takimlari-7

Enza Home Yeni Sezon Koltuk Takımları

Eski koltuklarınızı yenileriyle değiştirmeye karar verdiyseniz, Enza Home’un birbirinden güzel ürünlerine göz atmadan karar vermeyin! İkili, üçlü ve köşeli birçok farklı model seçeneği sunan Enza Home yeni sezon koltuk takımlarından bazılarını sizler için listeledik…

enza-home-yeni-sezon-koltuk-takimlari-Enza Home’da Alessa Koltuk Takımı adıyla satışa sunulan bu gri tonlarında koltuk takımı, ahşap detayları ile modern ve klasik görünümü birleştiriyor. Sırt ve kollardaki özel dikiş detayları, bu takıma ayrı bir hava katıyor. Fiyatı 7191 TL.

enza-home-yeni-sezon-koltuk-takimlari-2

Şık, sıcak ve zarif kırmızı rengiyle Chelsea koltuk takımı, salon ve oturma odalarınızda lüks ve modern bir atmosfer yaratıyor. %35 indirimli olarak satışa sunulan bu takımın fiyatı 7289 TL.

enza-home-yeni-sezon-koltuk-takimlari-3

Parlak rengi ve kaliteli kumaşı ile şık bir oturma odası ve salon dekorasyonuna uygun olan Crystal Plus koltuk takımı, yumuşak dokusu ile sıcak bir ortam yaratıyor. Ahşap ceviz ayakları, bu modern takımın klasik detayları oluyor. Fiyatı 6475 TL.

enza-home-yeni-sezon-koltuk-takimlari-4

Gravity Koltuk Takımı adıyla satın alabileceğiniz bu takım da Enza Home yeni sezon koltuk takımları arasında yerini alıyor. Özel bir tasarımla salon ve oturma odalarınıza aradığınız şıklığı ve rahatlığı getiriyor. Bu takımın fiyatı 12.165 TL.

enza-home-yeni-sezon-koltuk-takimlari-5

Mavi ve grinin şık bir kombinasyonu ile tasarlanan Lina koltuk takımı, küçük salon ve oturma odaları için harika bir seçenek sunuyor. Retro detayları ile bu takımı satın almak isterseniz, fiyatı 5245 TL.

enza-home-yeni-sezon-koltuk-takimlari-6

Klasik tavrı ile Marengo koltuk takımı, Enza Home yeni sezon koltuk takımları arasında yerini alıyor. Mavinin bu şık tonunun zengin kumaşla buluştuğu bu takımın fiyatı 5782 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir