enza-home-yeni-evlenenlere-ozel-oturma-gruplari-22

Enza Home Yeni Evlenenlere Özel Oturma Grupları

Enza Home Yeni Evlenenlere Özel Oturma Grupları oturma odalarının tüm görünüm ve tarzını değiştiriyor.  Enza Home, her Sedona özgü yenilediği mobilya parçalarını bu sezon yeni evlenenlere özel bir tavır ile sunuyor. Yeni evlerin ihtiyaçlarına yanıt veren Enza Home, kullanışlı ve kaliteli kumaşları ile oturma odalarına en fazla yakışan parçaları oluşturuyor. Modern, kullanışlı, minimal ve bir o kadar da kaliteli olan parçalar aynı oturma grupları üzerinde bütünleşiyor.

enza-home-yeni-evlenenlere-ozel-oturma-gruplari-12Yardımcı Modül Parçalar

Enza Home oturma gruplarında en dikkat çeken özellik, yardımcı modül parçaların kullanışlı olmasıdır. Berjerler, koltukların yardımcı parçaları olmalarının yanı sıra farklı tasarımları ile görünümü güçlendirmektedir. İkili koltuklar ise açılma özellikleri ile yatak olabilmekte veya daha farklı kullanılabilmektedir.

enza-home-yeni-evlenenlere-ozel-oturma-gruplari-9Dekorasyona Hareket Katan Detaylar

Oturma gruplarının desen ve kumaş renkleri, modernliğin kusursuz yapısını oluşturuyor. Koltuk üzerinde yer alan tasarım özellikleri, düz ve sıradan görünümü terk ediyor. Aynı zamanda koltukların yapısına ve modeline uygun olarak tasarlanan yastıklar da oturma gruplarını hareketlendiriyor.

enza-home-yeni-evlenenlere-ozel-oturma-gruplari-10Kalite ve Kullanımı Bütünleştiren Kumaşlar

Enza Home, evlere sunduğu mobilyalarda kalitenin ön planda olmasına yardımcı oluyor. Kaliteli ve kullanışlı kumaşlar tercih eden marka, bu kumaşları uzun yıllar eskimeyen görüntüsü ile destekliyor. Özel olarak seçilen ve tasarlanan kumaş modelleri, modern, minimal ve tarz mobilyalar üzerinde kullanılıyor. Kumaş dokuları kalitesinin yanı sıra rahat bir kullanımı da beraberinde getiriyor.

enza-home-yeni-evlenenlere-ozel-oturma-gruplari-15

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir