PIERO

Enza Home TV Ünitesi Tasarımları

Enza Home, farklı tarzdaki TV ünitesi tasarımlarıyla her oturma odası ve salona uygun modellerini bizlerle buluşturuyor.

Enza Home TV Ünitesi Tasarım Örnekleri;

IDEA

Idea TV ünitesi, açık meşe ve cam kırığı renk kombinasyonuna sahip göz alıcı tarzıyla dikkat çekiyor. Oldukça kullanışlı olan ünite, her odaya uyum sağlayacak bir tarza sahip.

IDEA

INFINITY

Infinity TV ünitesi, parlak beyaz rengi, bronz rose çizgileri ile asaleti ve sadeliği bir arada bulunduruyor. Ünite, sıradan tasarımlardan farklı olarak tüm seriyi tamamlayan çizgi ve fonksiyonel detayları ile dikkat çekiyor.

INFINITY

ZEN

Zen TV ünitesi, ipek mat krem ile rose rengini bir araya getiriyor. Ünite, özel yapım kulp ve ayakları ile şıklığı yansıtıyor.

ZEN

ZUMM

Zumm TV ünitesi, hareli ceviz ve metalil hardal renklerinin birleşimi ile oturma odalarına renk katıyor. Pratik kullanım avantajı sunan ünite, her odaya uyum sağlıyor.

ZUMM

PIERO

Piero TV ünitesi, form ve detaylarındaki özgünlüğü ile standartların dışında bir tasarım. Fonksiyonel özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlayan ünite, dikkat çekici renkleri ile de ilgi görüyor.

PIERO

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir