dugun-organizasyonlarinda-masa-duzeni-8

Düğün Organizasyonunda Yemek Masası Düzeni

Düğün organizasyonu söz konusu olduğunda, yaz düğünlerinin yeri ayrıdır; çünkü yılın bu zamanlarında, mevcut hava ve enerji ile çok daha fazla renk kullanmanın avantajlarından yararlanılabiliyor. Bu, önemli parçaların ve masa düzeninin seçimi söz konusu olduğunda, işleri kesinlikle daha kolay hale getiriyor.

Seçim yapabileceğiniz pek çok şey var ve bu, kesinlikle karar verme sürecini zorlaştırabiliyor. Düğün masanızda; masaları süsleyen muhteşem çiçeklere ya da ferahlatıcı bir dokunuşla plajdan esinlenilmiş bir dekora sahip olabilirsiniz.

Etrafta az miktarda kumaş kullanmanın bile etkisi büyük olabilir. Beyaz kumaş kullanarak, zarif bir ortam yaratabilir. Daha eğlenceli bir hava yaratmak isterseniz, sarı gibi parlak bir rengi de tercih edebilirsiniz.

dugun-organizasyonlarinda-masa-duzeni-

Mumluklar, düğün masalarında romantik ve zarif bir hava yaratıyor. Farklı renk, boy ve modellerde mumluklar kullanarak, özellikle bir kır düğününde ortama ayrı bir hava katabilirsiniz.

dugun-organizasyonlarinda-masa-duzeni-2

Düğün masanızda çiçeklerin etkisinden yararlanmayı ihmal etmeyin. Beyaz, pembe, turkuaz ve şeftali tonları, düğün masası çiçeklerinde kullanabileceğiniz çiçek renklerinden. Hangi tarzda vazoları tercih edeceğinize de önceden organizatörünüz ile konuşarak karar vermelisiniz.

dugun-organizasyonlarinda-masa-duzeni-

Yemek masasını düzenlerken, kullanacağınız renkler oldukça önemlidir. Örtünün, bardakların hatta tabakların rengini bile, tüm detayları düşünerek hareket etmelisiniz. Zarif ve şık mı yoksa daha eğlenceli bir masa düzeni istiyorsunuz? Öncelikle buna karar vermelisiniz. Düğün organizasyonlarında masa düzeni ile ilgili daha fazla fikir almak istiyorsanız, galerimize göz atmanızı öneririz…

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir