Doğtaş mobilya

Doğtaş Yeni Sezon Koltuk Takımları

Yaşam alanlarınızı yenilemeye karar verdiğinizde, en köklü değişimlerden biri, mobilyalardır. Oturma odanız ya da salonunuz için yeni bir koltuk takımı satın almaya karar verdiyseniz; Doğtaş yeni sezon koltuk takımlarına göz atabilirsiniz. İşte modern ve fonksiyonel koltuk takımları…

dogtas-yeni-sezon-koltuk-takimlari-

Doğtaş Mobilya’da Bristol Chester koltuk takımı adıyla satışa sunulan bu lacivert koltuk takımı, son yıllarda oldukça popüler olan chester modelinin şıklığını yansıtıyor. Sofistike tasarımı ve geniş kullanım alanı sağlayan bu takımın fiyatı 7690 TL.

dogtas-yeni-sezon-koltuk-takimlari-2

Oturma odanıza biraz renk eklemeye ne dersiniz? Yeşilin sakinleştirici bu tonunu denemek ister misiniz? Modern ve klasiğin tarzını buluşturan Calliera koltuk takımı, konforu sanatsal şıklıkla buluşturuyor. Fiyatı 8790 TL.

dogtas-yeni-sezon-koltuk-takimlari-3

Kahverenginin klasik tasarımını modern bir stil ile buluşturan Clarissa koltuk takımı, şık ve modern bir tarza sahip. Toprak tonlarının sofistike görünümü, salon ve oturma odanıza şık bir tasarım kazandıracak. Doğtaş yeni sezon koltuk takımları arasında yerini alan bu takımın fiyatı 4550 TL.

dogtas-yeni-sezon-koltuk-takimlari-4

Mor bir koltuk takımına ne dersiniz? Pastel tonlarda duvarlarınızı tamamlamak için tercih edebileceğiniz Fantastic koltuk takımı, spor-şık stili ile eviniz için iyi bir seçim olacak. Yumuşak formları koyu renklerle buluşturan bu takımın fiyatı ise 3490 TL.

dogtas-yeni-sezon-koltuk-takimlari-5

Doğtaş yeni sezon koltuk takımları arasında yerini alan Fiona koltuk takımı, iki farklı renk tonunu bir araya getiren tasarımı ile şık ve sofistike bir tarza sahip. Modern salon dekorasyonunuz için tercih edebileceğiniz bu rahat ve şık koltuk takımının fiyatı 8290 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir