dogtas-2019-yemek-odasi-takimlari-6

Doğtaş 2019 Yemek Odası Takımları

Yemek odanız için yeni bir yemek odası takımına mı ihtiyacınız var? Salon dekorasyonunuzda değişiklik yapıyorsanız ve masa takımını değiştirmek istiyorsanız, Doğtaş’ın yeni sezon koleksiyonunda yer alan yepyeni yemek odası takımlarına göz atabilirsiniz. Modern, klasik, avangart ve daha birçok farklı model seçeneğini bir arada bulabileceğiniz Doğtaş 2019 yemek odası takımları arasında yer alan modellerden bazıları bu yazımızda…

dogtas-2019-yemek-odasi-takimlari-

Zamansız bir tasarım vaat eden Mayer yemek odası, Doğtaş’ın yeni koleksiyonunda yer alan ürünlerden. Kahverengi krem ve gri tonlarını bir araya getiren bu yemek odası takımı, huzur verici ve sakinleştirici bir görünüme sahip. Fiyatı 2990 TL.

dogtas-2019-yemek-odasi-takimlari-2

Doğal malzemeler ile tasarlanan ve sade tasarımı ile şık bir görünüme sahip olan Ravenna yemek odası, Doğtaş 2019 yemek odası takımları arasında yerini alıyor. Yalın hatları ve tarçın renkleri ile bu takımın fiyatı 3245 TL.

dogtas-2019-yemek-odasi-takimlari-3

Doğtaş’ın yeni sezon koleksiyonunda yer alan yemek odalarından biri alan Loft yemek odası takımı, minimal tasarımı ile her mekana uyum sağlayacak bir tarza sahip. Fiyatı 3785 TL.

dogtas-2019-yemek-odasi-takimlari-4

Kahverenginin şık ve klasik tarzından vazgeçemeyenler için Doğtaş 2019 yemek odası takımları arasında Retro yemek odası da var. Dekoratif ve modern sandalyeleri ve minimal tasarımlı yemek masası ile hem salon hem de yemek odalarınıza uyum sağlayacak.

dogtas-2019-yemek-odasi-takimlari-5

Yemek odanızda klasik rüzgarlar estirmek isterseniz, Riena yemek odası takımı sizin için uygun bir seçenek olabilir. Beyaz rengi ve şık tasarımı ile bu yemek odası takımının fiyatı 4495 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir