deve-tabani-ev-dekorasyonu-4

Deve Tabanı Bitkisiyle Ev Dekorasyon Fikirleri

Tropikal bölgelerin bitkisi; deve tabanı. Genellikle parlak yaprakları ile dikkat çeken deve tabanını, ev dekorasyonunda kullanmak iyi bir fikirdir. Doğal ahşap mobilyalar, rahat ve konforlu kumaşlar ve köşede duran bir deve tabanı; salon ve yatak odası dekorasyonlarınıza şık bir uyum katacak!

Ev dekorasyonunda değişikliğe giderken, daha fazla bitkiye yer vermek istiyor ama hangisini seçeceğinize karar veremiyor musunuz? Deve tabanı, her zaman işe yarar. Büyük bir saksı bitkisi olarak salonunuza konumlandırabileceğiniz gibi; onu desenlerde ve detaylarda da tercih edebilirsiniz.

deve-tabani-ev-dekorasyonu-2

Oturma odanızda duran beyaz renkli koltuğa biraz daha renk katmaya mı ihtiyacınız var? Yeşilin hakim olduğu deve tabanı desenli yastıklar, hem sakin hem de modern bir görünüm yaratmak için iyi bir seçim olacak. Fotoğrafta gördüğünüz desenli yastıkları kullanarak, oturma odanızda hiç canlı bitki kullanmadan da doğal bir ortam yaratmanız mümkün!

deve-tabani-ev-dekorasyonu-.gi

Deve tabanı, yemek odası dekorasyonu için de iyi bir seçimdir. Masanın üzerinde duran vazonun içerisine dahil ederek, anında mekandaki sıkıcı etkiyi kurtarabilir, daha modern bir mekan etkisi yaratabilirsiniz.

Beyazın hakim olduğu bir yemek odanız varsa, yemek odanıza biraz renk katmak için deve tabanı bitkisinden yardım alabilirsiniz. Yeşil ve beyaz uyumu, kullanıldığı mekanı her zaman huzurlu ve sakin hissettirir.

deve-tabani-ev-dekorasyonu-5

Deve tabanı, evin her alanında kullanılabilir olmasıyla çok yönlü bir bitkidir. Beyaz bir saksının içinde, yatak odanızın bir köşesini doldurmak için kullanabilirsiniz.

deve-tabani-ev-dekorasyonu-6

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir