pembe-ile-uyumlu-renkler-6

Dekorasyonda Pembe İle Birlikte Kullanabileceğiniz 5 Renk

Pembe, ev dekorasyonu söz konusu olduğunda cesur bir tercihtir ve herkese uygun değildir. Aramızdaki renk meraklıları için, pembenin öne çıktığı güçlü bir renk paleti tercih etmek, yaşam alanlarınıza canlılık kazandırmak için ihtiyacınız olan şey olabilir. Pembe, mutluluktur; cesur ya da yumuşak olabilir; ancak seçtiğiniz tona bakılmaksızın, evinize hayat ve keyif katacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu yazımızda, pembe ile birlikte kullanabileceğiniz renklerden 5’ini ve ilham verici pembe dekorasyon fikirleri bulabilirsiniz…

Siyah

pembe-ile-uyumlu-renkler-5

Pembe ve siyah ikilisi, tüm zamanların en sevdiğim renk kombinasyonlarından biridir. Siyah, dramatik ve etkilidir ve pembe ile birlikte kullanıldığında, mekana tatlılık ve derinlik katar. Gösterişli pembe tonlarında bir koltuk satın aldıysanız, oturma odanıza siyah ekleyerek görünümü dengeleyebilirsiniz.

 

 

 

Turkuaz

pembe-ile-uyumlu-renkler-

Pembe, mavi ile yeşil arasında kalan bu renk ile birlikte kullanıldığında, harika bir kombinasyon oluşturuyor. Pembe ve turkuaz birlikteliği, son yıllarda çok yol kat etti.

Gri

pembe-ile-uyumlu-renkler-4

Pembe, gri gibi yumuşak tonlarla, özellikle de sakin ve nötr gri tonları ile çok uyumlu görünüyor. Pembe ve grinin birlikte kullanılması, mekanda rahatlık hissi yaratır.

Kırmızı

pembe-ile-uyumlu-renkler-3

Dekorasyon ve renkler söz konusu olduğunda, her şeyin olabileceğine inanıyorum. Herhangi iki renk, doğru şekilde bir araya getirildiğinde, birlikte olabilir. Kırmızı ve pembe, bunun iyi bir örneğidir.

 

Mavi

pembe-ile-uyumlu-renkler-2

Pembe ve mavinin her tonu, canlı bir ev dekorasyonu yaratmak için birlikte kullanılabilir. Pembeyi, mavinin derin ve zengin tonları ile birlikte kullanarak, mekanda rahat bir atmosfer yaratabilirsiniz.

 

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir