çilek 5

Çilek Mobilya Yeni Sezon Genç Odaları

Çocuk ve genç odalarında her yıl yeni koleksiyonlara imza atan Çilek Mobilya, yetişkinliğe hazırlanan kız ve erkek çocuklar için, 2018 yılında da birbirinden güzel genç odası takımları tasarladı. İşlevsel, fonksiyonel ve modern tasarımları ile en yeni Çilek Mobilya genç odası takımları yazımızın devamında…

cilek-mobilya-yeni-sezon-genc-odalari-

Genç kızlar için tasarlanan Romantic serisi, zarif detayları ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Özel tasarım sandalyesi, sürgülü gardırobu ve özel işlemeleri ile oldukça şık ve zarif bir takım. Bu takımın fiyatı 7548 TL.

cilek-mobilya-yeni-sezon-genc-odalari-2

Çilek Mobilya’nın genç erkekler için tasarladığı Trio yatak odası takımı, maskülen ve sade detayları ile dikkat çekiyor. Minimal tasarımı ile, küçük alanlar için de uygun olan bu takımın fiyatı 4985 TL.

cilek-mobilya-yeni-sezon-genc-odalari-3

Çilek Mobilya’nın klasiklerinden biri olan Flora genç odası takımı, yeni sezonda da Çilek mağazalarında yerini alıyor. Özellikle genç kızların tercih ettiği bu takımın fiyatı 6050 TL.

cilek-mobilya-yeni-sezon-genc-odalari-4

Şık detayların buluştuğu bu takım, Çilek Mobilya mağazalarında Lofter genç odası takımı adıyla satışa sunuluyor. Minimal tasarımı ve kahverenginin şık tonları ile tercih edebileceğiniz bu takımın fiyatı ise 7310 TL.

cilek-mobilya-yeni-sezon-genc-odalari-5

White genç odası adıyla Çilek Mobilya yeni sezon genç odası takımları arasında yerini alan bu takım, adını bembeyaz ve şık tasarımından alıyor. Minimal bir takım olarak karşımıza çıkan White genç odası, özellikle küçük alanlarda işlevsel ve fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. Fiyatı 3481 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir