cilek-mobilya-yeni-sezon-bebek-odalari-6

Çilek Mobilya Yeni Sezon Bebek Odaları

Dünyaya gelmesini sabırsızlıkla beklediğiniz bebeğinize, kusursuz bir oda dekore etmek istediğinizi biliyoruz. Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, hem siz hem de bebeğiniz için tasarlanmış, kullanışlı ve şık bebek odalarının buluştuğu Çilek Mobilya’da, hem kız hem de erkek bebekler için harika ürün seçenekleri var. Romantik, Mocha, Selena, Baby Girl, Baby Boy gibi farklı serilerin yer aldığı Çilek Mobilya yeni sezon bebek odalarına biraz daha yakından göz atmaya ne dersiniz?

cilek-mobilya-yeni-sezon-bebek-odalari-

Çilek Mobilya mağazalarında Baby Cotton adıyla satışa sunulan bu beyaz renkli bebek odası takımı, rengi ve sade tasarımıyla gerçekten de bir pamuğu anımsatıyor. Fonksiyonel ve modern kullanımı ile hem kız hem de erkek bebekler için uygun bir seçenek sunan bu takımın fiyatı 2847 TL.

cilek-mobilya-yeni-sezon-bebek-odalari-2

Özel karyola tasarımı ile bu takımda bebeğine daha yakın olmak isteyen annelere de yer var! Romantic Baby serisi olarak bilinen bu bebek odası takımı, Çilek Mobilya yeni sezon bebek odaları arasında yerini alıyor.

cilek-mobilya-yeni-sezon-bebek-odalari-3

Mocha Baby serisi olarak bilinen bu takım, kahverengi tasarımıyla isminin hakkını veriyor. Sadeliği ve pratik kullanımı ile dikkat çeken bu takım, doğru renklerle kombin edilerek hem kız hem de erkek bebeklerin odasına uygun bir hale getirilebilir.

cilek-mobilya-yeni-sezon-bebek-odalari-4

Kız bebeğin pembe odası olur diyenlerdenseniz, Selena Baby serisi tam size göre. Çilek Mobilya yeni sezon bebek odaları arasında yerini alan bu takım, karyolasında ekstra depolama seçeneği de sunuyor.

cilek-mobilya-yeni-sezon-bebek-odalari-5

Natura Baby serisi adıyla satışa sunulan bu takım, beyaz ve kahverenginin sade ve şık birlikteliğini yansıtıyor. Bu takımın fiyatı 3647 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir