cilek-mobilya-araba-yataklar-6

Çilek Mobilya 2019 Araba Yatak Tasarımları

Araba yataklar, erkek çocuk odalarında bir hayli popüler. Uzun bir süredir hayatımızda olan araba yatak tasarımları; özellikle küçük erkek çocukların çok hoşuna gidiyor. Oğlunuz için tam da hayal dünyasına uygun bir oda dekore etmek istiyorsanız, odasına bir araba yatak eklemeyi deneyebilirsiniz. Nereden alacağınıza karar veremiyor musunuz? O halde, Çilek Mobilya 2019 araba yatak tasarımlarına bir göz atabilirsiniz…

cilek-mobilya-araba-yataklar-

Kırmızı, bir çocuk odası için çok iyi bir seçim olabilir. Gerçek bir yarış arabasından ilham alarak tasarlanan GTS araba yatak takımı, hem eğlenceli hem de sportif bir görünüme sahip. Aynı takımın; siyah, lacivert ve beyaz renk seçenekleri de mevcut.

cilek-mobilya-araba-yataklar-2

Çilek Mobilya mağazalarında BiTurbo serisi adıyla satışa sunulan bu yatak modeli, çocuğunuzun odasına Formula yarışlarını getirmişsiniz hissi yaratacak! Özel tasarım tekerlekleri ve üzerindeki çıkartmalarıyla gerçekten havalı bir tasarım. Fiyatı 1940 TL.

cilek-mobilya-araba-yataklar-3

Oğlunuzun odası için; kırmızı gibi çok gösterişli ya da siyah gibi koyu renk bir yatak yerine, içini açacak bir renge yer vermek istiyorsanız, beyaz araba yatak tasarımlarını da tercih edebilirsiniz. Coupe arkadaş yatak adıyla satışa sunulan bu yatağın fiyatı 1349 TL.

cilek-mobilya-araba-yataklar-4

Coupe arabaların tasarımlarından ilham alan Coupe yatak serisinin; kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcut. Eğlenceli ve sportif tasarımlı bu yatağın fiyatı 949 TL.

cilek-mobilya-araba-yataklar-5

Mavi, erkek odalarında belki de en çok kullanılan renklerin başında geliyor. Oğlunuzun odası için mavi renkli bir araba yatak tasarımı arıyorsanız, Çilek Mobilya’nın Spyder serisini tercih edebilirsiniz. Bu ürünün fiyatı 595 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir