beyaz ev dekorasyonu

Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Yaratıcı Fikirler

Evinizde beyazı kullanmanın birçok yolu vardır. Evinizde daha rahat ve modern bir görünüm yaratmak istiyorsanız; bu davet edici iç mekanlar size ilham verebilir. Farklı dokuları bir arada kullanarak; rahat, sakin ve ilginç bir dekorasyon yaratabilirsiniz!

Her şeyi boyayın. Zemini, süpürgelikleri, duvarları ve daha fazlasını beyaza boyayın ve sonrasında odayı beyaz mobilyalarla donatın. Beyaz renk, mekandaki algıyı anında değiştirir ve odanın görünümüne derinlik katar.

beyaz-ev-dekorasyonu-

Soluk renkli ahşaplar kullanın. Doku eklemek için ahşap da iyi bir seçenektir ve her zaman bir alanı ısıtmak için iyi bir seçimdir. Evinizde beyaz etkisini sürdürmek için, çok soluk odun rengi ve hatta kireçle yıkanmış görünümlü beyaz ahşapları tercih edin.

beyaz-ev-dekorasyonu-2

Koltuk kılıfı kullanın. Beyaz renkli kanepe ve sandalyeler, özellikle küçük çocukları ve evcil hayvanları olanlar için en pratik seçeneklerden biri gibi görünmeyebilir. Bununla birlikte, düzenli olarak yıkayabileceğiniz koltuk kılıflarını tercih etmek, daha iyi  bir fikir olabilir.

beyaz-ev-dekorasyonu-3

Antikalardan yardım alın. Beyaza boyanmış antika özellikli eşyalar kullanın. Beyaz, antika bir kapı, pencere ya da vazolar kullanabilirsiniz, bu tarz tasarımlar beyaz ev dekorasyonuna karakter ekleyebilir. Pahalı bir seçim yaparak yeni bir kapı almak yerine, antika bir kapıdan yardım alabilirsiniz.

beyaz-ev-dekorasyonu-4

 

Doğru renklerle tamamlayın. Beyaz ve gri tonlarını birlikte kullanmak; yalnızca mekana derinlik katmakla kalmaz, aynı zamanda beyazın etkisini güçlendirmeye de yardım eder. Yine pembe de, ev dekorasyonunda sıkça kullanılan renklerden biridir; ve eğer bunu mutfakta kullanacaksanız, bu daha etkili olabilir.

beyaz-ev-dekorasyonu-5

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir