bellona-yeni-sezon-yatak-odasi-takimlari-7

Bellona Yeni Sezon Yatak Odası Takımları

Yatak odası mobilyalarınızı değiştirmeye mi karar verdiniz? O halde her tarza ve ihtiyaca uygun ürün seçenekleri sunan Bellona’nın birbirinden güzel yeni sezon yatak odası takımlarına göz atın! 

bellona-yeni-sezon-yatak-odasi-takimlari-

Bellona mağazalarında Vitella yatak odası takımı olarak satışa sunulan ve kırık beyaz tonlarında tasarlanan bu şık ve modern takım, altın sarısı detaylarla hareketlendirilmiş. Fiyatı 6889 TL.

bellona-yeni-sezon-yatak-odasi-takimlari-2

Fildişi tonlarında rengi ve zarif tasarımı ile Lisbon yatak odası takımı, Bellona yeni sezon yatak odası takımları arasında yerini alıyor. %10 indirimli olarak satışa sunulan bu takımın fiyatı 8477 TL.

bellona-yeni-sezon-yatak-odasi-takimlari-3

Mavi ve kahverenginin şık bir kombinasyonunu yansıtan Vienza yatak odası takımı, turkuaz renk panelleri ve ceviz tasarımına sahip. Bellona yeni sezon yatak odası takımları arasında yerini alan bu takımın fiyatı 5790 TL.

bellona-yeni-sezon-yatak-odasi-takimlari-4

Modern ve şık görünümüyle dikkat çeken Oslo yatak odası takımı, ayna detaylı zarif gardırobu ve modern tasarımlı yatak başlığı ile yatak odanızda şık bir dekorasyon oluşturacak. Bu takımın fiyatı 4218 TL.

bellona-yeni-sezon-yatak-odasi-takimlari-5

Fonksiyonel kullanımı ve romantik tasarımı ile oldukça şık bir tarza sahip olan Palais yatak odası takımı, sunduğu işlevsel seçenekler ile yatak odanızı düzene sokacak. Fiyatı 8616 TL.

bellona-yeni-sezon-yatak-odasi-takimlari-6

Parlak fildişi renginin şık bir tasarımını yansıtan Monreal yatak odası takımı, Bellona yeni sezon yatak odası takımları arasında yerini alıyor. Mermer desenli yatak başlığı, yatak odanıza şık bir tarz kazandıracak. Takımın fiyatı 6065 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir