Araba Lastiği ile Köpek Yatağı Yapımı

Araba Lastikleriyle Yapılabilecek Eşyalar

Eskiyen ya da patlayan araba lastiklerini hemen atmayın. Evinizin içinde o lastiklerle yapabileceğiniz onlarca tasarım var.

-Eğer bir yavru köpeğiniz varsa ve elyaftan yapılmış yatakları parçalıyorsa üzülmeyin. Atmaya karar verdiğiniz araba lastiğini boyayıp içine yastık yerleştirerek minik arkadaşınıza rahat bir yatak hazırlayabilirsiniz.

Araba Lastiği ile Köpek Yatağı Yapımı-Diyelim ki bir bahçeniz var ve süs havuzu yapmak istiyorsunuz. Aynı zamanda bütün o kazma ve mermer döşeme işleriyle uğraşmak istemiyorsunuz.  Öyleyse atmak üzere olduğunuz o lastiğe bir kez daha bakın.  Toprağı sadece lastiğin sığacağı kadar kazmanız yeterli.

Araba Lastiği ile Yapılacak Eşyalar2-Evinizi minimal döşediniz ve gayet cool oldu fakat bir türlü istediğiniz gibi bir avize bulamadınız mı? Sadece araba lastiği ve ampul ile  halat, zincir gibi malzemeler kullanarak hayalinizdeki avizeye sahip olabilirsiniz. Hem de çok uygun bir fiyata!

Araba Lastiği ile Yapılacak Eşyalar3-Odanız küçük ve rafa ihtiyacınız var. Aynı zamanda kapınızın yanındaki köşeyi de kullanmak istiyorsunuz. Buyrun size çözüm.

Araba Lastiği ile Yapılacak Eşyalar4-Kapınızın yanına konumlandıracağınız bir şemsiyelikle hem şemsiyelerinizin kaybolmasını önleyip hem de kapıdan giren insanda havalı bir görüntü uyandırabileceğinizi biliyor muydunuz? Eskiyen lastiğinize evinizdeki şemsiye sayısı kadar açacağınız delikle bunu elde edebilmeniz mümkün.

Araba Lastiği ile Yapılacak Eşyalar5-Bahçenize ekeceğiniz çiçekler için saksılar almak istiyorsanız buna gerek yok. Lastiklerinizi rengarenk boyayarak saksılardan daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Araba Lastiği ile Yapılacak Eşyalar6-Küçük çocuğunuz varsa size şahane bir haberimiz var. Çocukların ne kadar hareketli oldukları herkes tarafından bilinen bir gerçek. Araba lastikleriyle bahçenizin bir bölümüne yapacağınız bu tırmanma duvarı onu oldukça mutlu edecektir.

Araba Lastiği ile Yapılacak Eşyalar7

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir