alfemo-yeni-sezon-genc-odasi-takimlari-7

Alfemo Yeni Sezon Genç Odası Takımları

Çocukluktan yetişkinliğe geçmeye hazırlanan gençler için şık, kaliteli ve fonksiyonel genç odası takımları tasarlayan Alfemo Mobilya’nın yeni sezon genç odalarını sizler için bu yazımızda listeledik. İşte en yeni ürünler ve fiyatları…

alfemo-yeni-sezon-genc-odasi-takimlari-

Beyaz rengi ceviz şıklığıyla buluşturan Active genç odası takımı, sadeliği ve şıklığı ile dikkat çekiyor. Minimal bir tasarıma sahip olan bu takımın fiyatı 2790 TL.

alfemo-yeni-sezon-genc-odasi-takimlari-2

Alaçatı’nın sakinliği ve huzurundan ilham alarak tasarlanan Alaçatı genç odası da Alfemo yeni sezon genç odası takımları arasında yerini alıyor. Zarif detayları ile romantik bir stile sahip olan bu takımın fiyatı 5390 TL.

alfemo-yeni-sezon-genc-odasi-takimlari-3

Yumuşak geçişleri ve zarif tasarımıyla genç kızlar için harika bir tasarım. Sürgülü gardırobu ve şık yatak başlığı ile Ballerina genç odası takımıyla satın alabileceğiniz bu takımın, gümüş işlemeleri de hoş bir hava katıyor. Takımın fiyatı 4140 TL.

alfemo-yeni-sezon-genc-odasi-takimlari-4

Genç erkekler için sade ve şık bir tasarıma sahip olan Campus genç odası takımı, sade detayları ile oğlunuzun odasına karizmatik bir hava katacak. Fiyatı 4340 TL.

alfemo-yeni-sezon-genc-odasi-takimlari-5

Küçük odalar için fonksiyonel bir ürün olarak tasarlanan Compact room genç odası takımı, aynı odada kalan kardeşler için de ideal bir tasarıma sahip. Fiyatı 6273 TL.

alfemo-yeni-sezon-genc-odasi-takimlari-6

Hem genç kızlar hem de genç erkeklerin kullanabileceği zarif ve minimal bir tasarıma sahip olan Irony genç odası takımı, metalin tarzını yansıtıyor. Nane yeşilinin kullanıldığı detaylar ile renklendirilen bu genç odası takımının fiyatı ise 4490 TL.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir