MINA

ALFEMO Mobilya, Köşe Takımı Koleksiyonu

Alfemo Mobilya, modern tasarımları, yenilikçi tarzı ve kaliteli ürünleri ile büyük ilgi görüyor. Uzun ömürlü ürünlerinde modern çizgileri, renkleri ve fonksiyonel parçaları kullanıyor.

Alfemo; her tarza uygun köşe takımı koleksiyonu ile oturma odalarını yenileyen ürünler sunuyor. Köşe takımlarını oluştururken genel olarak yatak olabilen tasarımları, ahşap ayakları, kaliteli kumaşları ve fonksiyonel modülleri kullanmayı tercih ediyor.

Alfemo Köşe Takımı Koleksiyonu;

MINA Köşe Takımı

Yalın çizgileri, sakin ve huzurlu görünümü olan Mına köşe takımı, uzun ömürlü ve metal iskelet yapısına sahip. Takım açılı kol yan yüzeyi ile rahatlık sağlamasının yanı sıra kolayca yatak olabiliyor.

MINA

FLORIDA Köşe Takımı

Özel makine ile uygulanmış simetrik döşeme dikişleri, geniş kol ve ahşap ayakları ile dikkat çeken takım, kuş tüyü süngeri ve sırt minderleri ile oldukça rahat bir yapıya sahip.

FLORİDA

ELVİRA Köşe Takımı

Modern tarzın konforla buluştuğu köşe takımı, oldukça fonksiyonel özelliklere sahip. Koltuk; çift katmanlı oturum bölümünün öne çekilmesi ile otomatik düşen sırt bölümüne ve depolama amaçlı sandık bölümüne sahip bir ürün. Bunların dışında puf ve tepsi gibi amaçlar ile kullanılabilen fonksiyonel bölümü de bulunuyor.

ELVİRA

LOFT Köşe Takımı

Modern evlere farklılık getiren ürün; lüks nubuk kumaşı, yüksek ahşap ayak yapısı  ve rahatlık sağlayan hyper süngeri ile vazgeçilmez tasarımlardan biri. Ahşap bazalı ve oval hatlara sahip berjer modülü, takımı daha kullanışlı ve gösterişli hale getiriyor.

LOFT

ALAÇATI PLIS Köşe Takımı

İngiliz tarzı ile modern çizgileri bir araya getiren P kol yapılı göz alıcı tasarım, el işçiliği ile yapılmış pile ve etek detayları ile göz dolduruyor. Tek hamlede yatak olabilen Alaçatı koltuk takımı, birbirinden çekici renk ve kumaş alternatifleri sunuyor.

ALAÇATI

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir