paravanla-ayrilmis-10-studyo-daire-dekorasyonu

1+0 Daireler için Dekorasyon Fikirleri

1+0 daire dekorasyonları için modern fikir arayışları içindeyseniz, sizler için harika örnekler sunuyoruz. Yaşam alanlarınız ne kadar küçük olursa olsun, çeşitli dekorasyon fikirleri ile bu alanları çok şık ve kullanışlı bir atmosfere dönüştürebilirsiniz.

Günümüz yaşam standartlarının değişmesi ve şehir yaşamının çeşitli zorluklar getirmesi ile 1+0 dairelere olan rağbet bir hayli hızlanmış durumdadır. Diğer bir ismi ile “Stüdyo Daire” olarak adlandırılan bu daire planları, özellikle de bekar ve yalnız yaşayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Tek bir oda içerisinde mutfak, oturma alanı ve yatak alanını bir arada barındıran daire biçimleridir. Küçük oldukları için tereddüt yaratıyor olsa da, fonksiyonel dekorasyon uygulamaları ile harika bir yaşam alanlarına dönüşebilmektedirler.

1+0 daireler için yaratıcı dekorasyon fikirleri

1+0 daire dekorasyonu oluşturmak için açık renk tonlarını tercih etmenizi öneriyoruz. Aydınlık ve ferah bir yaşam alanı yaratmak için beyaz ile birlikte sarı, mavi, gri, pembe ve açık yeşil tonlarından faydalanabilirsiniz. Küçük olan yaşam alanında derinlik oluşturmak için de aynalardan yardım alabilirsiniz. 1+0 dairelerin kullanışlı olması için yatak odası bölümü ile oturma alanını birbirinden bağımsız hale getirebilirsiniz. Bunun için de paravan, dolap ya da panel, perde gibi eşyalardan yardım almanız mümkün. Eğer ayrı bir yatak alanı yaratamayacak kadar küçük bir eviniz varsa, oturma koltuğunu açılabilir ve yatak olabilir şekilde tercih edebilirsiniz. Böylece koltuğun içine yatak malzemelerinizi yerleştirebilir ve uyumak istediğinizde açıp yatak haline getirebilirsiniz.

acik-renklerde-modern-bir-studyo-daire-ornegi-10paravanla-ayrilmis-10-studyo-daire-dekorasyonuperde-ile-ayrilmis-10-studyo-daire-ornegikitaplik-ile-ayrilmis-studyo-daire-dekorumodern-10-studyo-daire-ornegi

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir